Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji

17 852 49 44
strona główna > regulamin

Regulamin

Regulamin sklepu

 

Sklep internetowy www.graft.net.pl prowadzony jest przez firmę GRAFT Zbigniew Gałas z siedzibą w 36-062 Zaczernie 110

i sklepem stacjonarnym w 35-205 Rzeszów, ul. Warszawska 5/7. Numer NIP 813-189-70-87, Regon 691790343. Wpis do ewidencji działalności gospodarczej nr 2272.

 
1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż wysyłkową lub z odbiorem osobistym.


2. Każde zamówienie jest potwierdzane drogą elektroniczną. W przypadku braku potwierdzenia w ciągu 24 godzin prosimy o kontakt telefoniczny.


3. Zamówienia są przyjmowane po wypełnieniu odpowiednich formularzy. W przypadku braku wymaganych danych zamówienie zostaje anulowane.


4. Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym są cenami brutto zawierającymi 23% podatku VAT i są w złotych polskich.


5. Składając zamówienie w sklepie internetowym, Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów realizacji zamówienia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, brak zgody na ich przetwarzanie może uniemożliwić zrealizowanie zamówienia.


6. Przekazane dane osobowe, jak imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu, adres e-mail przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia a zwłaszcza w celu potwierdzenia zamówienia oraz dostawy towaru.


7. Dane osobowe chronione i zabezpieczone są zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa w szczególności ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.


8. Zmiany w zamówieniach są możliwe tylko w przypadku nie podjęcia przez nas realizacji. Usługa wymagająca wizualizacji po zaakceptowaniu przez klienta nie podlega zmianom.


9. Sklep zastrzega sobie zmiany  cen towarów i wycofywanie produktów ze sprzedaży.


10. Zastrzegamy sobie prawo do nie wykonania zamówienia w przypadku braku dostępności mimo, że jest  ona widoczna na sklepie.


11. Zwrot towaru jest możliwy, jeśli towar jest kompletny i nie uszkodzony. Nie prowadzimy zwrotów towarów które były połączone z usługą np. grawerowania.


12. Zwrotu towaru należy dokonać niezwłocznie nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od dnia odstąpienia od umowy.

 

13. Sklep zwraca cenę towaru po otrzymaniu od Klienta podpisanej FV korygującej, na rachunek bankowy wskazany przez  Klienta. Koszty przesyłki zwrotnej nie podlegają zwrotowi.

 

14. Przesyłki należy otwierać w obecności kuriera a w razie uszkodzeń sporządzić stosowną notatkę. Za towar uszkodzony w czasie transportu nie ponosimy odpowiedzialności.


15. Zastrzegamy sobie prawo odmowy wyrobienia pieczątek z godłem bez odpowiedniego zgodnego zamówienia instytucji oraz pieczątek nie zgodnych z danymi zamawiającego.


16. Za zakupy w naszym sklepie Klient może zapłacić w następujący sposób:


- płatność gotówkowa

- płatność za pobraniem

- płatność przelewem bankowym (przedpłata lub odroczony termin płatności

- płatność  za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej

 

17. W sprawach nie uregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, a w szczególności Kodeksu Cywilnego, Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu Cywilnego oraz przepisy o ochronie niektórych praw Konsumentów oraz  odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.


Koszty wysyłki  |  Płatności  |  Regulamin  |  O firmie  |  Kontakt  |  Galeria  |  Nowości  |  Promocje  |  Wyprzedaże

Projekt i realizacja: BigCom